Meie lugu


Astri Grill AS tegevuse algus ulatub aastasse 1994, mil Tartus Veeriku kaupluse juurde loodi a´la carte restoran Veeriku Grill.

 Täna on Astri Grill AS-st välja kasvanud Astri Köök OÜ, mis kulinaariatoodangu tootmisega ja mille tooteid turustatakse Astri Köök kaubamärgi all. 

2009. aasta suvel kolis Astri Grill AS uutesse tootmisruumidesse, kus on võimalik juurutada uusi tooteid ja anda suuremat toodangumahtu tegemata järeleandmisi kvaliteedis.
Alates 16. novembrist turustab kulinaarseid tooteid Astri Köök OÜ.

Astri Köök OÜ müügivõrgustikku kuuluvad suurimad Eesti kaubandusketid (Prisma, Selver, Tallinna Toidumaailm, Tartu Toidumaailm, Stockmann, ABC supermarkets, Tartu TK).

Astri Catering

Kindlasti on Teil tulnud ette olukordi, kus enne sünnipäeva, aiapeo või firmaürituse korraldamist istute maha ja leiate ennast mõtlemast, et jälle kord pean päevade kaupa vaeva nägema, et pakkuda oma tuttavatele mõnusat toiduvalikut ja hubast miljööd. Pigem sooviks ennast tähtsa ürituse jaoks välja puhata, korraldamine kellegi usaldusväärse kättesse anda ning kõrvalt vajadusel näpunäiteid jagada. Kõlab tuttavalt?

Olge mureta, siin tulebki appi Astri Catering! Kui teate, et Teil on tulemas mõni üritus, olgu selleks siis sünnipäev, pulm, juubel, aiapidu, suvepäevad, koolitus või hoopis mõni muu firmaüritus. Meie kaudu leiate kindlasti sobiva lahenduse, et Teie jaoks oluline sündmus edukalt korraldatud saaks.

Kuulame ära Teie visiooni ja soovid ning pakume omaltpoolt erinevaid lahendusi tuginedes oma aastatepikkusele kogemusele ürituste korraldamisel. Aitame Teil kokku panna sobiva menüü vastavalt Teie soovile, rahakoti suurusele ja vajadustele. Meie puhul ei pea muretsema, et toidulauale jõuab ainult soolane toit ja magusa peab tellima mujalt. Hoopis vastupidi! Toiduvaliku eest hoolitseb Astri Köök, kes toob Teieni ahjusoojad praed ning küpsetised.

Lisaks maitsemeeli hellitava toiduvaliku leidmisele aitame teid ka teeninduse, lauakatete ja lilleseade osas.

Kui vajate abi Teie jaoks perfektse ürituse korraldamisel võtke meiega ühendust, saates e-maili aadressile kook@astri.ee ning vastame Teie soovile esimesel võimalusel.

* Hinnad kehtivad ainult meie e-poest tellides.


Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.